O firmie

O firmie

Firma Pi-eM Piotr Mechowski od 12 lat zajmuje się hurtową sprzedażą systemów pojenia, karmienia oraz wentylacji, jak również utrzymania porządku w obiektach inwentarskich dla trzody chlewnej, drobiu i bydła. W swoje produkty zaopatrujemy głównie firmy zajmujące się wyposażaniem obiektów inwentarskich. Przed założeniem firmy poznaliśmy bardzo dobrze europejski rynek rolniczy, co zaowocowało uzyskaniem w krótkim czasie mocnej pozycji na rynku. Systematycznie podążamy za aktualnymi trendami panującymi w branży rolniczej tym samym wzbogacając nasz asortyment o innowacyjne rozwiązania. Pod koniec 2018 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o produkty wspierające budowę obiektów inwentarskich z którymi mogą się Państwo zapoznać TUTAJ. Gorąco zapraszamy do współpracy!

Jakość

Nasze produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej co procentuje wysoką jakością wykonania. Sukcesywnie poszerzamy gamę produktów w oparciu o doświadczenie nasze i naszych klientów. Kładziemy nacisk aby nasze produkty były przyjazne dla zwierząt jak i środowiska.

Dlaczego Pi-eM

Podstawą strategii rozwoju stało się zrozumienie aktualnych potrzeb klientów oraz opracowywanie rozwiązań optymalnie dopasowanych zarówno do ich oczekiwań, jak i wymagań zlecenia. Misją stało się nie tylko oferowanie wyrobów ponadprzeciętnej jakości, ale także wykorzystanie wiedzy i wieloletniego doświadczenia, by optymalizować koszty realizacji oraz proponować rozwiązania, uwzględniające wykorzystanie najnowszych technologii.